O marce

Przewody TCI Cables (True Colours Industries) produkowane są od ponad 25 lat. Są one dedykowane do wysokiej jakości systemów Hi-Fi. Pierwszy produkt TCI Cobra został oryginalnie zaprojektowany w 1993 roku i choć udoskonalany przez lata, pozostaje w dużej mierze wierny oryginalnemu projektowi. Jest nadal powszechnie uważany za interkonekt jakości wzorcowej. TCI wykorzystuje w swoich kablach technologię Aerospace, co pozwala uzyskać znaczącą przewagę nad większością producentów kabli audio. Ta technologia zapewnia nie tylko lepszy dźwięk, ale także spójne długoterminowe działanie. Oznacza to, że pod warunkiem, że utrzymasz połączenia w czystości, twój kabel będzie brzmiał równie dobrze za 20 lat, jak w dniu zakupu...

Wtyki zaprojektowane przez TCI
TCI Cables nie tylko projektuje kable, ale także wtyki, które realizują połączenie. Obejmuje to wtyki sieciowe, wtyki RCA i 4mm wtyki głośnikowe. Tworząc każdy składnik, TCI może zapewnić najwyższą jakość gotowego produktu.

Gwarancja
Wszystkie produkty TCI Cables są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją dla pierwszego nabywcy. Gwarancja obejmuje produkt z wadami produkcyjnymi, ale nie obejmuje przypadkowego uszkodzenia, niewłaściwego użycia lub jakiegokolwiek innego rodzaju nadużycia.

 

 

Standardowe kable
Większość interkonektów ma standardową długość 0,6 mi 1,0 m. Kable AV o długościach 1m, 2m, 3m i 5m, Kable zasilające od 1m do 3m (przyrosty co 0,5m), natomiast kable głośnikowe mają długość 3m, 4m, 5m i 6m. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz w cenniku.

Niestandardowe kable
TCI
 zapewnia niestandardowe opcje w większości naszych produktów. Różne długości i nietypowe zakończenia są regularnie dostarczane w celu dopasowania do niemal każdego możliwego połączenia. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalsze szczegóły i ofertę. 

Made in England

Dystrybutor

TRIMEX POLAND
al. Krakowska 223, 02-180 Warszawa
tel: +48 606 553 190
e-mail: kontakt@trimex.pl
www.trimex.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Pliki Cookies

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody, możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Wtedy niektóre funkcje strony mogą źle działać.